PCG0E472MCL1GS
Numărul produsului DigiKey
493-4582-2-ND - Bandă și mosor (TR)
493-4582-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-4582-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PCG0E472MCL1GS
Descriere
CAP ALUM POLY 4700UF 20% 2.5V
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4700 µF 2.5 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 10mOhm 2000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PCG0E472MCL1GS Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
Nichicon
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
5.6 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
Tip
Polimer
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Capacitanță
4700 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,500" (12,70mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
Tensiune - Nominală
2.5 V
Tip montare
Montare pe suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
10mOhm
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C