JJD0E108MSED poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Nichicon
În stoc: 0
Fișă de date
1000 F Supercondensator (EDLC) 2.5 V Radial, Încapsulat – Borne cu șurub 8mOhm 2000 ore la 60°C
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
JJD0E108MSED
Numărul produsului DigiKey
493-3323-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
JJD0E108MSED
Descriere
CAP 1000F 20% 2.5V CHASSIS MOUNT
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Grad
Producător
Nichicon
Calificare
Serie
Terminație
Borne cu șurub
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – Borne cu șurub
Capacitanță
1000 F
Spațiu între derivații
0,740" (18,80mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
1,575" diam. (40,00mm)
Tensiune - Nominală
2.5 V
Înălțime - Montat (Max)
4,252" (108,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
8mOhm
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 60°C