GYF1J121MCQ1GS
Numărul produsului DigiKey
GYF1J121MCQ1GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
493-GYF1J121MCQ1GSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-GYF1J121MCQ1GSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GYF1J121MCQ1GS
Descriere
CAP ALUMHYB 120UF 20% 63V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 30mOhm 4000h la 125°C
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Producător
Nichicon
Aplicații
Automobile
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
300 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2 A @ 100 kHz
Tip
Hibrid
Spațiu între derivații
Capacitanță
120 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Durată de funcționare la temp.
4000h la 125°C
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C