BW106M063HEHTA
Numărul produsului DigiKey
3372-BW106M063HEHTATR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Aillen
Numărul produsului producătorului
BW106M063HEHTA
Descriere
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 63V SMD
Referință client
Descriere detaliată
10 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 120mOhm 4000h la 125°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Aillen
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Aplicații
Automobile
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
700 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
Tip
Hibrid
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Capacitanță
10 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,240" (6,10mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Tip montare
Montare pe suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
120mOhm
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Durată de funcționare la temp.
4000h la 125°C