PTVS48VS1UR-QX
Numărul produsului DigiKey
1727-PTVS48VS1UR-QXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PTVS48VS1UR-QXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PTVS48VS1UR-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTVS48VS1UR-QX
Descriere
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SOD123W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
77,4V Clemă 5,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123W
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
48V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
53,3V
Pachet/cutie
SOD-123W
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
77,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,2A