PTVS40VS1UR-QX | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PTVS40VS1UR-QX |
Descriere | TVS DIODE 40VWM 64.5VC SOD123W |
Termen de livrare standard al producătorului | 20 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 64,5V Clemă 6,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123W |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Putere - Impuls maxim 400W |
Prod. | Protecție linie electrică Nu |
Serie | Aplicații – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TA) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale unidirecționale 1 | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 40V (max.) | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 44,4V | Pachet/cutie SOD-123W |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 64,5V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 6,2A |