PTVS40VS1UR,115
Numărul produsului DigiKey
1727-5873-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-5873-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-5873-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTVS40VS1UR,115
Descriere
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SOD123W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
64,5V Clemă 6,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123W
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Pachet/cutie
SOD-123W
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,2A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
400W