PTVS18VS1UR-QX
Numărul produsului DigiKey
1727-PTVS18VS1UR-QXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PTVS18VS1UR-QX
Descriere
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SOD123W
Descriere detaliată
29,2V Clemă 13,7A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123W
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Nu
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
18V (max.)
Tensiune - Străpungere (Min)
20V
Pachet/cutie
SOD-123W
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
29,2V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
13,7A