PTVS18VS1UR,115
Numărul produsului DigiKey
1727-5319-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-5319-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-5319-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTVS18VS1UR,115
Descriere
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SOD123W
Descriere detaliată
29,2V Clemă 13,7A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123W
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
18V
Tensiune - Străpungere (Min)
20V
Pachet/cutie
SOD-123W
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
29,2V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
13,7A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
400W