PTVS16VP1UTP,115
Numărul produsului DigiKey
1727-PTVS16VP1UTP,115TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PTVS16VP1UTP,115CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PTVS16VP1UTP,115DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTVS16VP1UTP,115
Descriere
TVS DIODE 16VWM 26V SOD128/CFP5
Descriere detaliată
26V Clemă 23,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-128/CFP5
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 185°C (TA)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
16V
Tensiune - Străpungere (Min)
17,8V
Pachet/cutie
SOD-128
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
26V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
23,1A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
600W