PTVS15VU1UPAZ | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PTVS15VU1UPAZ |
Descriere | TVS DIODE 15VWM 24.4VC 3HUSON |
Referință client | |
Descriere detaliată | 24,4V Clemă 12,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 3-HUSON (2x2) |
Stare piesă DigiKey nu mai oferă acest produs | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TA) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale unidirecționale 1 | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 15V (max.) | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 16,7V | Pachet/cutie 3-PowerUDFN |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 24,4V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 12,3A | Număr produs de bază |
Putere - Impuls maxim 300W |