PSMNR90-50SLHAX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMNR90-50SLHAXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMNR90-50SLHAXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMNR90-50SLHAXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMNR90-50SLHAX
Descriere
PSMNR90-50SLH/SOT1235/LFPAK88
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 50 V 410A (Tc) 375W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK88 (SOT1235)
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
383 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
25001 pF @ 25 V
Stare piesă
Inactual
Caracteristică FET
Diodă Schottky (izolată)
Tip FET
Disipare putere (Max)
375W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
50 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
0,9mOhm la 25A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK88 (SOT1235)
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 1mA