PSMNR82-30YLEX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMNR82-30YLEXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMNR82-30YLEXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMNR82-30YLEXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMNR82-30YLEX
Descriere
PSMNR82-30YLE/SOT669/LFPAK
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 330A (Tc) 268W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
10131 pF @ 15 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
268W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
7V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56, Power-SO8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
0,87mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 2mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
149 nC @ 10 V