PSMNR70-40SSHJ | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PSMNR70-40SSHJ |
Descriere | MOSFET N-CH 40V 425A LFPAK88 |
Termen de livrare standard al producătorului | 26 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 40 V 425A (Tc) 375W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK88 (SOT1235) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PSMNR70-40SSHJ Modele |
Categorie | Vgs (Max) ±20V |
Prod. | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 15719 pF @ 25 V |
Stare piesă Activ | Disipare putere (Max) 375W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tehnologie | Grad – |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 40 V | Calificare – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 10V | Pachet dispozitiv furnizor LFPAK88 (SOT1235) |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 0,7mOhm la 25A, 10V | Pachet/cutie |
Vgs(th) (Max) la Id 3,6V la 1mA | Număr produs de bază |
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 202 nC @ 10 V |