PSMNR55-40SSHJ
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMNR55-40SSHJTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMNR55-40SSHJCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMNR55-40SSHJDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMNR55-40SSHJ
Descriere
PSMNR55-40SSH/SOT1235/LFPAK88
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 40 V 500A (Tc) 375W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK88 (SOT1235)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PSMNR55-40SSHJ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
267 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
21162 pF @ 25 V
Stare piesă
Activ
Caracteristică FET
Tip FET
Disipare putere (Max)
375W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
40 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Tip montare
Montare pe suprafață
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
0,55mOhm la 25A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK88 (SOT1235)
Vgs(th) (Max) la Id
3,6V la 1mA