PSMNR55-40SSHJ | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PSMNR55-40SSHJ |
Descriere | PSMNR55-40SSH/SOT1235/LFPAK88 |
Termen de livrare standard al producătorului | 26 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 40 V 500A (Tc) 375W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK88 (SOT1235) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PSMNR55-40SSHJ Modele |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 267 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±20V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 21162 pF @ 25 V |
Stare piesă Activ | Caracteristică FET – |
Tip FET | Disipare putere (Max) 375W (Tc) |
Tehnologie | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 40 V | Grad – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Calificare – |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 10V | Tip montare Montare pe suprafață |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 0,55mOhm la 25A, 10V | Pachet dispozitiv furnizor LFPAK88 (SOT1235) |
Vgs(th) (Max) la Id 3,6V la 1mA | Pachet/cutie |