PSMN6R1-30YLDX
Numărul produsului DigiKey
1727-1818-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1818-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1818-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN6R1-30YLDX
Descriere
MOSFET N-CH 30V 66A LFPAK56
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 66A (Tc) 47W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
817 pF @ 15 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
47W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56, Power-SO8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
6mOhm la 15A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
13.6 nC @ 10 V