PSMN4R5-80YSFX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN4R5-80YSFXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN4R5-80YSFXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN4R5-80YSFXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN4R5-80YSFX
Descriere
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 100A (Tc) 238W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6009 pF @ 40 V
Disipare putere (Max)
238W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
80 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
7V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56, Power-SO8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,5mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
90 nC @ 10 V