PSMN4R2-30MLDX
Numărul produsului DigiKey
1727-1793-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1793-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1793-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN4R2-30MLDX
Descriere
MOSFET N-CH 30V 70A LFPAK33
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 70A (Tc) 65W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK33
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PSMN4R2-30MLDX Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1795 pF @ 15 V
Caracteristică FET
Diodă Schottky (corp)
Disipare putere (Max)
65W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK33
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,3mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
29.3 nC @ 10 V