PSMN4R1-60YLX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN4R1-60YLXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN4R1-60YLXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN4R1-60YLXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN4R1-60YLX
Descriere
MOSFET N-CH 60V 100A LFPAK56
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 100A (Tc) 238W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
103 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
7853 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
238W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56, Power-SO8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,1mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,1V la 1mA