PSMN3R3-80YSFX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN3R3-80YSFXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN3R3-80YSFXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN3R3-80YSFXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN3R3-80YSFX
Descriere
PSMN3R3-80YSF/SOT669/LFPAK
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 160A (Tc) 300W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
108 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6986 pF @ 40 V
Stare piesă
Activ
Caracteristică FET
Tip FET
Disipare putere (Max)
300W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
80 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Tip montare
Montare pe suprafață
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,1mOhm la 25A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56, Power-SO8
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA