PSMN2R6-80YSFX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN2R6-80YSFXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN2R6-80YSFXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN2R6-80YSFXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN2R6-80YSFX
Descriere
PSMN2R6-80YSF/SOT1023/4 LEADS
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 231A (Ta) 294W (Ta) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
127 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
8191 pF @ 40 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
294W (Ta)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
80 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,4mOhm la 25A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56, Power-SO8
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA