PSMN2R0-55YLHX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN2R0-55YLHXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN2R0-55YLHXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN2R0-55YLHXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN2R0-55YLHX
Descriere
PSMN2R0-55YLH/SOT1023/4 LEADS
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 55 V 200A (Tc) 333W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56, Power-SO8
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
11353 pF @ 27 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
333W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
55 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56, Power-SO8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,1mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
184 nC @ 10 V