PSMN1R8-30MLHX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN1R8-30MLHXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN1R8-30MLHXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN1R8-30MLHXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN1R8-30MLHX
Descriere
MOSFET N-CH 30V 150A LFPAK33
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 150A (Tc) 106W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK33
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PSMN1R8-30MLHX Modele
Atributele produsului
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3125 pF @ 15 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Disipare putere (Max)
106W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK33
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,1mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
58 nC @ 10 V