PSMN1R5-30BLEJ
Numărul produsului DigiKey
1727-1101-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1101-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1101-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN1R5-30BLEJ
Descriere
MOSFET N-CH 30V 120A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 120A (Tc) 401W (Tc) Montare pe suprafață D2PAK
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
14934 pF @ 15 V
Disipare putere (Max)
401W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,5mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,15V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
228 nC @ 10 V