PSMN1R3-30YL,115
Numărul produsului DigiKey
1727-4276-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-4276-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-4276-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN1R3-30YL,115
Descriere
MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK56
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 100A (Tc) 121W (Tc) Montare pe suprafață LFPAK56; Power-SO8
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6227 pF @ 12 V
Disipare putere (Max)
121W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56; Power-SO8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,3mOhm la 15A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,15V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
100 nC @ 10 V