PSMN1R1-80CSFJ
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN1R1-80CSFJTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN1R1-80CSFJCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN1R1-80CSFJDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN1R1-80CSFJ
Descriere
NEXTPOWER 80 V, 1.16 MOHM, N-CHA
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 400A (Ta) 1,071kW (Tc) Montare pe suprafață CCPAK1212i
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
206 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
15363 pF @ 40 V
Stare piesă
Activ
Caracteristică FET
Tip FET
Disipare putere (Max)
1,071kW (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
80 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
7V, 10V
Tip montare
Montare pe suprafață
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,16mOhm la 25A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
CCPAK1212i
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA