PSMN033-100HLX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN033-100HLXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN033-100HLXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN033-100HLXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN033-100HLX
Descriere
MOSFET 2N-CH 100V 26A LFPAK56D
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 100V 26A (Ta) 64W (Ta) Montare pe suprafață LFPAK56D
Vgs(th) (Max) la Id
2,1V la 1mA
Producător
Nexperia USA Inc.
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
27,3nC la 5V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3168pF la 25V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
64W (Ta)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Caracteristică FET
Poartă logică
Pachet/cutie
SOT-1205, 8-LFPAK56
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56D
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
26A (Ta)
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
31mOhm la 5A, 10V