PSMN029-100HLX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN029-100HLXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN029-100HLXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN029-100HLXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN029-100HLX
Descriere
MOSFET 2N-CH 100V 30A LFPAK56D
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 100V 30A (Ta) 68W (Ta) Montare pe suprafață LFPAK56D
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PSMN029-100HLX Modele
Atributele produsului
Vgs(th) (Max) la Id
2,1V la 1mA
Producător
Nexperia USA Inc.
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
29,6nC la 5V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3637pF la 25V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
68W (Ta)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Caracteristică FET
Poartă logică
Pachet/cutie
SOT-1205, 8-LFPAK56
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56D
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
30A (Ta)
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
27mOhm la 5A, 10V