PSMN028-100HSX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN028-100HSXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN028-100HSXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN028-100HSXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN028-100HSX
Descriere
MOSFET 2N-CH 100V 29A LFPAK56D
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 100V 29A (Ta) 64W (Ta) Montare pe suprafață LFPAK56D
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA
Producător
Nexperia USA Inc.
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
34nC la 10V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2137pF la 25V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
64W (Ta)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Pachet/cutie
SOT-1205, 8-LFPAK56
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56D
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
29A (Ta)
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
27,5mOhm la 5A, 10V