PSMN013-60HLX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN013-60HLXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN013-60HLXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN013-60HLXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN013-60HLX
Descriere
MOSFET 2N-CH 60V 40A LFPAK56D
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 60V 40A (Ta) 64W (Ta) Montare pe suprafață LFPAK56D
Vgs(th) (Max) la Id
2,1V la 1mA
Producător
Nexperia USA Inc.
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
22,4nC la 5V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2953pF la 25V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
64W (Ta)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Pachet/cutie
SOT-1205, 8-LFPAK56
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56D
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
40A (Ta)
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
12,5mOhm la 10A, 5V