PSMN013-40VLDX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN013-40VLDXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN013-40VLDXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN013-40VLDXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN013-40VLDX
Descriere
MOSFET 2N-CH 40V 42A LFPAK56D
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 40V 42A (Ta) 46W (Ta) Montare pe suprafață LFPAK56D
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 1mA
Producător
Nexperia USA Inc.
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
19,4nC la 10V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1160pF la 25V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
46W (Ta)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Configurație
Canal 2 N (Semi-punte)
Pachet/cutie
SOT-1205, 8-LFPAK56
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
40V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56D
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
42A (Ta)
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
13,6mOhm la 10A, 10V