PSMN011-60HLX
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN011-60HLXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN011-60HLXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN011-60HLXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN011-60HLX
Descriere
MOSFET 2N-CH 60V 35A LFPAK56D
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 60V 35A (Ta) 68W (Ta) Montare pe suprafață LFPAK56D
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs(th) (Max) la Id
2,1V la 1mA
Producător
Nexperia USA Inc.
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
24,5nC la 5V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3470pF la 25V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
68W (Ta)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Tip montare
Montare pe suprafață
Caracteristică FET
Poartă logică
Pachet/cutie
SOT-1205, 8-LFPAK56
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60V
Pachet dispozitiv furnizor
LFPAK56D
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
35A (Ta)
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
10,7mOhm la 15A, 10V