PMEG3002ESFYL nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
onsemi
În stoc: 0
Similar
Panjit International Inc.
Diodă 30 V 200mA Montare pe suprafață DSN0603-2
PMEG3002ESFYL
Numărul produsului DigiKey
1727-PMEG3002ESFYLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PMEG3002ESFYLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PMEG3002ESFYLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMEG3002ESFYL
Descriere
DIODE SCHOTTK 30V 200MA DSN06032
Referință client
Descriere detaliată
Timp recuperare inversă (trr)
1.42 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
9 µA @ 30 V
Capacitanță la Vr, F
21pF la 1V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Curent - Mediu rectificat (Io)
200mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
535 mV @ 200 mA
Număr produs de bază
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă