PMEG2010EXDX | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PMEG2010EXDX |
Descriere | PMEG2010EXD/SOD323HP/SO2 |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 20 V 1A Montare pe suprafață SOD323HP |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Timp recuperare inversă (trr) 6.3 ns |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 50 µA @ 20 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la Vr, F 105pF la 1V, 1MHz |
Stare piesă Activ | Grad – |
Tehnologie | Calificare – |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 20 V | Tip montare |
Curent - Mediu rectificat (Io) 1A | Pachet/cutie |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 500 mV @ 1 A | Pachet dispozitiv furnizor SOD323HP |
Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) | Temperatură de funcționare - Joncțiune 175°C |