PMEG2010EXD-QX
Numărul produsului DigiKey
1727-PMEG2010EXD-QXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PMEG2010EXD-QXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PMEG2010EXD-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMEG2010EXD-QX
Descriere
PMEG2010EXD-Q/SOD323HP/SO2
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 20 V 1A Montare pe suprafață SOD323HP
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
6.3 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 20 V
Capacitanță la Vr, F
105pF la 1V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Tehnologie
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
20 V
Tip montare
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Pachet/cutie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
500 mV @ 1 A
Pachet dispozitiv furnizor
SOD323HP
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C