PMEG100V100ELPDAZ
Numărul produsului DigiKey
1727-7641-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-7641-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-7641-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMEG100V100ELPDAZ
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 10A CFP15
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 10A Montare pe suprafață CFP15
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 100 V
Prod.
Capacitanță la Vr, F
135pF la 10V, 1MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Tip montare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
10A
Pachet dispozitiv furnizor
CFP15
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
850 mV @ 10 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)