PMEG100T200ELPEZ
Numărul produsului DigiKey
1727-PMEG100T200ELPEZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PMEG100T200ELPEZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PMEG100T200ELPEZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMEG100T200ELPEZ
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 20A CFP15B
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 20A Montare pe suprafață CFP15B
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PMEG100T200ELPEZ Modele
Atributele produsului
Timp recuperare inversă (trr)
55 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 100 V
Capacitanță la Vr, F
1600pF la 1V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
CFP15B
Curent - Mediu rectificat (Io)
20A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
840 mV @ 20 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)