PMEG10030ELPX
Numărul produsului DigiKey
1727-2397-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-2397-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-2397-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMEG10030ELPX
Descriere
DIODE SCHOTT 100V 3A SOD128/CFP5
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 3A Montare pe suprafață SOD-128/CFP5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PMEG10030ELPX Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
8 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
450 nA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
200pF la 1V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-128/CFP5
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
770 mV @ 3 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)