PMEG10010ELXE-QX
Numărul produsului DigiKey
1727-PMEG10010ELXE-QXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PMEG10010ELXE-QXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PMEG10010ELXE-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMEG10010ELXE-QX
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123HP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 1A Montare pe suprafață SOD-123HP
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
14 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
150 nA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
55pF la 1V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Tehnologie
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Tip montare
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Pachet/cutie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
780 mV @ 1 A
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123HP
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C