PESD24VL2BT,215
Numărul produsului DigiKey
1727-3820-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-3820-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-3820-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PESD24VL2BT,215
Descriere
TVS DIODE 24VWM 70VC TO236AB
Referință client
Descriere detaliată
70V Clemă 3A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață TO-236AB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PESD24VL2BT,215 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
11pF la 1MHz
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TA)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
2
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
25,4V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
70V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3A (8/20µs)
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
200W