PBHV9115Z,115 nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Tranzistor bipolar (BJT) PNP 150 V 1 A 115MHz 1.4 W Montare pe suprafață SOT-223