PBHV9115X,115 nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
onsemi
În stoc: 1.439
Fișă de date
Similar
onsemi
În stoc: 62
Fișă de date
Tranzistor bipolar (BJT) PNP 150 V 1 A 115MHz 1.5 W Montare pe suprafață SOT-89