NEX40400BDAZ
Numărul produsului DigiKey
1727-NEX40400BDAZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-NEX40400BDAZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-NEX40400BDAZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NEX40400BDAZ
Descriere
4.5V TO 40V, 600MA, SYNCHRONOUS
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 0,8V 1 Ieșire 600mA SOT-23-6 subțire, TSOT-23-6
Tensiune - Ieșire (Max)
40V
Frecvență - Comutare
2,1MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Pachet/cutie
Tensiune - Intrare (Max)
40V