NEX40400ADAZ
Numărul produsului DigiKey
1727-NEX40400ADAZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-NEX40400ADAZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-NEX40400ADAZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NEX40400ADAZ
Descriere
4.5V TO 40V, 600MA, SYNCHRONOUS
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 0,8V 1 Ieșire 600mA SOT-23-6 subțire, TSOT-23-6
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
40V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
2,1MHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Topologie
Grad
Tip ieșire
Calificare
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Pachet/cutie
Tensiune - Intrare (Max)
40V