NCA9539PW-Q100J
Numărul produsului DigiKey
1727-NCA9539PW-Q100JTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-NCA9539PW-Q100JCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-NCA9539PW-Q100JDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NCA9539PW-Q100J
Descriere
I2C
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Expander intrare/ieșire 16 I2C, SMBus 400 kHz 24-TSSOP
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Sursă/consumator ieșire
10mA, 25mA
Producător
Nexperia USA Inc.
Frecvență ceas
400 kHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare
1,65V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de intrări/ieșiri
16
Grad
Automobile
Interfață
I2C, SMBus
Calificare
AEC-Q100
Ieșire întrerupere
Da
Tip montare
Montare pe suprafață
Caracteristici
POR
Pachet/cutie
24-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)