NCA9306DC-Q100H
Numărul produsului DigiKey
1727-NCA9306DC-Q100HTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-NCA9306DC-Q100HCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-NCA9306DC-Q100HDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NCA9306DC-Q100H
Descriere
IC XLTR VL BIDIR 8-VSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Nivel tensiune Translator Bidirecțional 1 Circuit 2 Canal 100MHz 8-VSSOP
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Semnal ieșire
Producător
Nexperia USA Inc.
Tip ieșire
Drenaj deschis, Apăsare-tragere
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Rată date
100MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip translator
Nivel tensiune
Grad
Automobile
Tip canal
Bidirecțional
Calificare
AEC-Q100
Număr de circuite
1
Caracteristici
Canale per circuit
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - VCCA
0 V ~ 5 V
Pachet/cutie
8-VFSOP (0,091", 2,30mm lățime)
Tensiune - VCCB
0 V ~ 5 V