HPZR-C35-QX
Numărul produsului DigiKey
1727-HPZR-C35-QXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-HPZR-C35-QXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-HPZR-C35-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HPZR-C35-QX
Descriere
DIODE ZENER 35V 682MW SOD123W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 35 V 682 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-123W
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 30 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 100 mA
Serie
Temperatură de funcționare
175°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
682 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123W
Impedanță (Max) (Zzt)
46.64 Ohms