BZX84-C24,215
Numărul produsului DigiKey
1727-5025-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-5025-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-5025-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84-C24,215
Descriere
DIODE ZENER 24V 250MW TO236AB
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 24 V 250 mW ±5% Montare pe suprafață TO-236AB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZX84-C24,215 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 16.8 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
250 mW
Pachet dispozitiv furnizor
TO-236AB
Impedanță (Max) (Zzt)
70 Ohms