BZX84-A18,215
Numărul produsului DigiKey
1727-1665-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1665-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1665-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84-A18,215
Descriere
DIODE ZENER 18V 250MW TO236AB
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 18 V 250 mW ±1% Montare pe suprafață TO-236AB
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 700 mV
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±1%
Pachet/cutie
Putere - Max
250 mW
Pachet dispozitiv furnizor
TO-236AB
Impedanță (Max) (Zzt)
45 Ohms